תהליך מעבר דירה בירושלים בקלות.

יום מעבר דירהכולנו יודעים כמה קשה זה מעבר דירה.  בירושלים לפעמים זה אפילו קשה יותר שכן ישנן סמטאות ורחובות שמשאיות פשוט לא יכולות להגיע והתהליך הלוגיסטי של ההובלה נעשה מסובך הרבה יותר.אךאנחנו באנו לספר לכם כיצד אפשר להפוך את תהליך מעבר דירה בירושלים להרבה יותר פשוט ונוח

כמו שהזכרנו בפוסטים קודמים "טיפים למציאת אינסטלטור מוסמך בירושלים", נסביר לכם כיצד אפשר למצוא חברת הובלות שתעשה לכם את החיים הרבה יותר קלים ביום מעבר הדירה.

כמה דברים לפני הזמנת חברת הובלות

הזמנת חברת הובלה

לאחר שעשיתם את כל הבדיקות שלכם, התקשרו לחברה אחת או יותר (רצוי תמיד יותר כדי לשמוע מה ההבדלים במחיר ובשירות), קבלו הצעת מחיר בהתאם לכמות המוצרים וגודלם, כמובן יש תוספות שאפשר לדבר עליהן כמו הובלה עם מנוף, הובלה קטנה או גדולה בהתאם לכמות,הוספת אריזה בנוסף להובלה לחסכון של זמן אריזה שלכם, הובלה ביום או בלילה ועוד פרמטרים שיכולים לשנות את מחיר ההובלה.

לאחר שסגרתם את חברת ההובלות ומגיע יום המעבר עצמו, תנשמו עמוק, קחו אוויר ותנו לחברה לעשות את מה שהכי טובים בו – לארוז ולהוביל  אתם פשוט תקחו את החפצים היקרים לכם אתכם ברכב, והשאירו לחברת ההובלה לאסוף את כל שאר הבית למשאית ואל היעד החדש של המשפחה – בית חדש!

יום נעים לכולנו!